Czech Mountain Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Tanks
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Všem členům našeho klanu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
LuboS
Absolut
Absolut
LuboS


Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 26. 03. 11
Age : 105
Location : Hostinné-Mönchsdorf-Czech republik

Všem členům našeho klanu Empty
PříspěvekPředmět: Všem členům našeho klanu   Všem členům našeho klanu Icon_minitime17/28/2011, 02:04

Vážený
Po včerejší poradě vedení klanu a následných událostech a dnešním projednání zakladatelů klanu ruším s okamžitou platností všechny funkce a oprávnění.
Odůvodnění:
V popisu našeho klanu je formulace:Klan věkově starších ale duševně mladých hráču,kteří hrají pro zábavu Naše fórum najdete:https://czmd.forumczech.com Clan older but mentally young players, who play for fun, see our forum: [You must be registered and logged in to see this link.]
Táto formulace byla prioritní při vzniku našeho klanu a tím je daná hlavní priorita a náplň o čem nemíním diskutovat!
Rada došla k závěru,že měnit naši hlavní náplň by mohlo spustit roztržky a tím i následnou nestabilitu klanu.
To se i stalo/viz dole komunikaci/Kdo nemíní respektovat a dodržovat stanovené pravidlo tak nemá v klanu co pohledávát!
Pro hráče kteří mají vyší ambice/TIR/,chtějí se realizovat a my jim nemůžem poskytnout potřebný rozsah platí:Nech jsi jde každý kam chce a dělá co chce.Členství v klanu je dobrovolné.
Všem co se rozhodnou opustit náš klan přeji:Ať se Vám daří a dobrý lov,patří jim i poděkování za dosavadní reprezentaci klanu.
Pro hráče kteří zůstavají platí:Jednou i my na to budeme mít

O daných změnách nehodlám dále diskutovat!

Copirait konverzace Skype:
LUBO TOHLE SI PŘEČTI TO STOJI ZA TO
[1:54:10] Janouch Petr: [1:26:02] Milan Nestor57cz: Chápi když myslíš ale já si za svým tvrzením stojím a nic mazat nebudu to radši odejdu já taky
[1:26:19] Milan Nestor57cz: Mlůuvit se mnou nechceš??
[1:28:05] Milan Nestor57cz: Ss slušným člověkem bych jednal jinak ale s nevychovancem bohužel
[1:28:25] Milan Nestor57cz: Na hrubej pytel hrubá záplata
[1:29:28] Milan Nestor57cz: Podkoúpáva to tady nikdo nebude nebo vbyházím celu tu jejich grupu
[1:30:00] Milan Nestor57cz: Sám si mi říkal at jim do prdele nelezu
[1:30:32] Milan Nestor57cz: A psát mě nebaví až budeš mít čas tak zavolej
[1:33:07] Janouch Petr: to je pravda ale otom koho vyhodit s klanu ma jednat klan a ne jednotlivec jinak to neni hra pro nzabavu ale dikatura
[1:34:43] Milan Nestor57cz: Ale za ceskou zkurvenou povahu si neseme důsledky všichni co to chceme ojebávat a s takovýma ja nechci mít nic společnýho a Ralf má pravdu neser se s hovnem stejne te umaze
[1:36:06] Janouch Petr: milo ja jsem hrdej na to že jsem ČECH
[1:36:26] Milan Nestor57cz: Naše společnost je jima prolezlá jak ropuchama takovejch nafoukanců ja už za svuj zivot potkal mnoho a v cizine se mi tohle ješte nikdy nestalo to mi můžeš věrit
[1:37:55] Milan Nestor57cz: Ja taky ale né,za ty že za nás jednají lidi kteří si to ale vůbec nezaslouží a taky za ty kteří jim ješte krejou záda
[1:38:42] Milan Nestor57cz: Sám mříkáš i Luboš ze jsme schopni jednat jenom po knutou a je to pravda a o tom to je
[1:39:56] Milan Nestor57cz: Chcete aby Ralf neutekl a jak si myslíte že ho tady dlouho udržíme když nás budou takovíto hajzlové ignorovat
[1:41:35] Milan Nestor57cz: Jestli máme něc o dokázat v této hře a nekam se dostat k vytýčeným cílúm tak je třeba přitvrdit a v tom se mnou Ralf je zajedno to mi věř
[1:43:12] Milan Nestor57cz: Dát tomu pravidla ihned pri vstupu do klanu a pak uz nemusíme takoveto veci vícekráte řesit a ty pravidla jsme dneska jako uzké vedení stanovili a najdeš je i osttní nas našich stránkách a kdo se nepoořídí tak ho vyhodíme at má cenu třeba zlatas
[1:43:35] Milan Nestor57cz: A Luboš s nima souhlasil
[1:45:05] Milan Nestor57cz: A ty jseš pořád ješte Field commander a tak o co vlastne tady jde??Kompetence jsou stanoveny a tak se klidne ptej
[1:47:37] *** Zmeškaný hovor od Milan Nestor57cz. ***
[1:48:54] Janouch Petr: takře milo na nejaky usky vedeni klanu se ti mužu vysrat a zitra to dořesime s klanem celim prečti si co jsi napsalm a jakoslušny človjek radči odejdi sam než rozbouraš to co jsme s lubošem davali do kupi už od betaverze protože člověk ktery umi jen nadavat a uražet to nikam nedotahne zatim dobrou noc
Bymilcer2011 "Mortisss odešel z klanu !A dobře že odešel!Poněvadž bych ho nafoukance stejně vyhodil sám!!"
[1:37:17] Janouch Petr: Ale za ceskou zkurvenou povahu si neseme důsledky všichni co to chceme ojebávat a s takovýma ja nechci mít nic společnýho a Ralf má pravdu neser se s hovnem stejne te umaze
[1:36:06] Janouch Petr: milo ja jsem hrdej na to že jsem ČECH
[1:36:26] Milan Nestor57cz: Naše společnost je jima prolezlá jak ropuchama takovejch nafoukanců ja už za svuj zivot potkal mnoho a v cizine se mi tohle ješte nikdy nestalo to mi můžeš věrit
[2:13:47] *** Zmeškaný hovor od Milan Nestor57cz. ***
[2:20:11] Milan Nestor57cz: TAK JEŠTE JEDNOU UDĚLÁŠ SI NA MNE ČAS BUDEŠ SE MNOU MLUVIT NEBO NÉ??pROSIL JSEM TE O TO A MÁM PRO TEBE TAKÉ ZPRÁVY ALE TY SES URAZIL ZE JSME TE TAM NEVZALI A TAK JSI UZ NEZAVOLAL A TED TO OBRACIS PROTI MNE VOLEJ BUDES V OBRAZE
[2:22:51] Milan Nestor57cz: RALF TE TAM NECHTEL
[2:25:35] Janouch Petr: JA NEMUSIM BYT NIKAM ZVANEJ PROTOŽE JSEM TEN KLAN ZAKLADAL S LUBOŠEM CO JSTE PROBIRALI VIM MUŽU TI KLIDNE POSLAT OPIS TOHO CO JSTE PROBIRALI TO JEN AT JSI V OBRAZE TY A UŽ JSEM JEDNOU ŘEKL ŽE TO VYŘEŠIMEZITRA VŠICHNI TIM MYSLIM CELEJ KLAN
[2:25:48] Milan Nestor57cz: ANI ANI TOMÁŠ A JÁ JENOM LUBOŠ TE TAM CHTEL A CHCES LI VEDET PROČ TAK ZAVOLEJ
[2:26:14] Milan Nestor57cz: zÍTRA TU NEVBUDU VYKÁZAL JSI ME JAKO ROZVRACEČE
[2:32:29] Janouch Petr: POUZE JSEM TI DOPORUČIL ŘEŠENI SITUACE BOHUŽEL JSI NEPOCHOPIL ŽE TENHLEKLAN SE SKLADA Z LIDI KTEŘÍ SE OSOBNE ZNAJ JEN Z MI RODINY JE V NEM ASI 10 LIDI A SPOUSTA DALŠÍCH S KTERÝMI SE OSOBNE ZNAM A NEBO DELAM A JESTLI SI NEKDO MYSLI ŽE JIM BUDE POROUČET TAK SE VELICE PLETE
[2:33:31] Milan Nestor57cz: TAK VLASTNE ZA TO MŮZU JA.UŽ JSME TO MOHLI MÍT ZA SEBOU KDYBYS NEBYL JAKO ONI- KVULI KTEREJM TO VSE VZNIKLO. DELÁŠ VLASTNE TOTÉŽ A TO NEJSI URAŽENEJ??TUKÁME SI TU JAKO DVA NEPŘÁTELÉ A TO SE MI NELÍBÍ A O TOM TO JE SBOHEM
Návrat nahoru Goto down
https://czmd.forumczech.com
Jack64




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 06. 11

Všem členům našeho klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všem členům našeho klanu   Všem členům našeho klanu Icon_minitime18/8/2011, 13:13

hmmm zaujimave toto som necakal od neho to je proste v riti
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Všem členům našeho klanu Empty
PříspěvekPředmět: ...   Všem členům našeho klanu Icon_minitime18/9/2011, 01:05

ja nwm o co tu jde dyt jde jen o hloupou hru ale koukam ze nekteri to berou az moc vazne.....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Všem členům našeho klanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všem členům našeho klanu   Všem členům našeho klanu Icon_minitime1

Návrat nahoru Goto down
 
Všem členům našeho klanu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Všem Hráčům Našeho Klanu WOT Czech Mountain Division
» Statistika našeho klanu
» Oficiální stránky našeho Klanu WoT
» Všem Novým žadatelům o členství v našem Klanu!!!
» Podmínky pro přijetí nových členů do našeho Klanu!!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Czech Mountain Division :: ★★★Czech Montain Division★★★ :: ☠ Czech Montain Division™ ☠-
Přejdi na: