Czech Mountain Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Tanks
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

 

 Full Tech Trees Revised and Improved-Nový strom

Goto down 
AutorZpráva
LuboS
Absolut
Absolut
LuboS

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 26. 03. 11
Age : 101
Location : Hostinné-Mönchsdorf-Czech republik

Full Tech Trees Revised and Improved-Nový strom Empty
PříspěvekPředmět: Full Tech Trees Revised and Improved-Nový strom   Full Tech Trees Revised and Improved-Nový strom Icon_minitime17/6/2011, 10:07

Full Tech Trees Revised and Improved
As a result of the community's valued feedback and our desire to provide all players with an improved overall game balance, World of Tanks team is glad to announce the planned revisions of the tech trees. The whole process of amending existing tech trees is rather time-consuming, and will be completed gradually, update after update.
Some of the changes are going to affect players’ progress directly, that’s why we want them to occur as smoothly as possible.

Revised Tech Trees
Germany Tech Tree


USA Tech Tree


USSR Tech Tree


The transition procedure will be handled in the following way:

1. Germany Tech Tree

• Introduction of E-50.
Players who have a Panther II in their garage at the time of the revision will have it replaced with an E-50 with the respective module setup (top engine will be changed for HL295 or added as a new one), keeping their progress and old crew.
Players who have a Pz. V Panther in their garage at the time of the revision will have it replaced with a Panther II with the respective module setup (and 7.5 cm KwK 45 L/100 gun), keeping their progress and old crew, plus they will get a tier 7 Pz. V Panther with a stock setup, an extra garage slot, and a 100% crew.
No additional refunds are planned.

• Introduction of Е-75 and Е-100.
Undistributed experience from elite Tiger will be transferred to King Tiger.
No additional refunds are planned.

2. USA Tech Tree

• M26 Pershing will be substituted for M46 Patton. T23 will be substituted for M26 Pershing.
Players who have a M26 Pershing in their garage at the time of the revision will have it replaced with a M46 Patton, with the respective module setup (possibly with some renaming) keeping their progress and old crew.
Players who have a T23 in their garage at the time of the revision will have it replaced with a M26 Pershing in its new status, with the respective module setup (possibly with some renaming) keeping their progress and old crew.
No additional refunds are planned.

• T34 will be substituted for M103.
Players who have a T34 in their garage at the time of the revision will have it replaced with a M103 with the respective module setup and a 100% crew.
Additionally they will also get a T34 as a premium tank with the old crew and an extra garage slot.
No additional refunds are planned.

• T30 will be substituted for T110 and T30 will be moved to the Tank Destroyers line of the tech tree.
Players who have a T30 in their garage at the time of the revision will have it replaced with a T110 with a 100% crew, plus they will also get T30 in its new status with the top module setup, old crew, and an extra garage slot.
No additional refunds are planned.

3. USSR Tech Tree

• KV will be separated into KV-1 and KV-2.
Players who have a KV in their garage at the time of the revision will have it replaced with a KV-1. The KV’s crew will be trained for the KV-1.
Additionally players who have researched KV-2’s turret for KV will get a KV-2 with an extra garage slot and the KV-2 will be assigned a 100% crew.
Undistributed experience from KV can be transferred to either KV-2 or to KV-1 on demand.
No additional refunds are planned.

• KV-3 moved to tier 7 and the introduction of T-150.
Players who have a KV-3 in their garage at the time of the revision will get a KV-3 in its new status with its existing module and research setup and its old crew. Additionally they will also get a T-150 with a stock setup, extra garage slot, and 100% crew.
No additional refunds are planned.

• IS-4 will be substituted for Object 252.
Players who have an IS-4 in their garage at the time of the revision will get an IS-4 in its new status with old crew, plus they will also get an Object 252 with 100% crew with an extra garage slot. Undistributed experience will remain on Object 252, however can be transferred to a new IS-4 on demand.
No additional refunds are planned.

Draft Procedure of module substitution for IS-4:
If a player had IS-4’s engine researched, the same engine will be researched for both the new IS-4 and Object 252 (or the analogue of this engine if changed).
Radios, turrets, and suspensions will be treated in the same way. IS-4 and Object 252 will have the same modules installed as those previously mounted on old IS-4 or their analogues if changed. Guns, if changed, are likely to be treated in the same way.


Note: Installed equipment and modules in depot for the vehicles affected by the revisions will be sold at their buying price. Some minor changes are still possible but overall concept will remain untouched.

Stay tuned and follow the updates!
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]


Naposledy upravil LuboS dne 7/15/2011, 12:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://czmd.forumczech.com
Anonymní
AnonymníFull Tech Trees Revised and Improved-Nový strom Empty
PříspěvekPředmět: Volný Překlad článku   Full Tech Trees Revised and Improved-Nový strom Icon_minitime17/15/2011, 04:20

Stromy plné Tech přepracována a vylepšena
V důsledku Společenství oceňují zpětnou vazbu a naším přáním, aby všichni hráči se zlepšila celková herní rovnováhu, World of Tanks tým je rád, oznámil plánované revize tech stromů. Celý proces, kterým se mění stávající tech stromů je poměrně časově náročné, a budou dokončeny postupně update po aktualizaci.
Některé změny budou mít vliv na vývoj hráčů přímo, to je důvod, proč chceme, aby se vyskytují tak hladce, jak je to možné.

Revidované Tech Stromy
Německo Tech Tree


USA Tech Tree


SSSR Tech Tree


Přechod řízení budou řešeny následujícím způsobem:

1. Německo Tech Tree

• Zavedení E-50.
Hráči, kteří mají Panther II v garáži v době revize bude to nahrazeno E-50 s příslušným modulem nastavení (nahoře motoru se změní na HL295 a přidal jako nový), zachování jejich vývoj a staré posádky.
Hráči, kteří mají Pz. V Panther v garáži v době revize bude to nahrazeno Panther II s příslušným modulem nastavení (a 7,5 cm KwK 45 L/100 zbraně), držet jejich pokrok a staré posádky, navíc dostanou Tier 7 Pz. V Panther s populací, nastavení, navíc garáž slot a 100% posádky.
Žádné další náhrady jsou plánovány.

• Zavedení Е-75 a Е-100.
Nerozdělený zkušenosti z elitní tygří budou převedeny na King Tiger.
Žádné další náhrady jsou plánovány.

2. USA Tech Tree

• M26 Pershing bude nahrazena M46 Patton. T23 bude nahrazena M26 Pershing.
Hráči, kteří mají M26 Pershing v garáži v době revize bude to nahrazeno M46 Patton, s příslušným modulem nastavení (možná s některými přejmenování) udržet jejich průběhu a staré posádky.
Hráči, kteří mají T23 v garáži v době revize bude to nahrazeno M26 Pershing ve svém novém postavení, s příslušným modulem nastavení (možná s některými přejmenování) udržet jejich průběhu a staré posádky.
Žádné další náhrady jsou plánovány.

• T34 bude nahrazena M103.
Hráči, kteří mají T34 v garáži v době revize bude to nahrazeno M103 s příslušným modulem nastavení a 100% posádky.
Kromě toho budou také získat T34 jako prémie tank s posádkou stará, a navíc garáž slot.
Žádné další náhrady jsou plánovány.

• T30 bude nahrazena T110 a T30 bude přesunut do řady Tank Destrukce tech stromu.
Hráči, kteří mají T30 v garáži v době revize bude to nahrazeno T110 se 100% posádky, navíc budou také získat T30 ve svém novém postavení se horní modul nastavení, staré posádky a navíc garáž slot.
Žádné další náhrady jsou plánovány.

3. SSSR Tech Tree

• KV budou rozděleny do KV-1 a KV-2.
Hráči, kteří mají KV v garáži v době revize bude to nahrazeno KV-1. KV posádka budou proškoleni v KV-1.
Navíc hráči, kteří zkoumali KV-2 je věž pro KV dostane KV-2 s garáží navíc slot a KV-2 bude přiděleno 100% posádky.
Nerozdělený zkušenosti z KV mohou být přeneseny buď KV-2 nebo KV-1 na vyžádání.
Žádné další náhrady jsou plánovány.

• KV-3 se stěhoval do tier 7 a zavedení T-150.
Hráči, kteří mají KV-3 v garáži v době revize dostane KV-3 ve svém novém postavení se stávajícími moduly a výzkum nastavení a své staré posádky. Kromě toho budou také si T-150 se zásobou nastavení, navíc garáž slot a 100% posádky.
Žádné další náhrady jsou plánovány.

• IS-4 bude nahrazen objektu 252.
Hráči, kteří mají IS-4 v garáži v době revize dostane IS-4 ve svém novém postavení se starou posádkou, a budou také získat objekt 252 se 100% posádku s extra garáží slot. Nerozdělený zkušenosti zůstane na 252 objektů, ale mohou být přeneseny do nového IS-4 na požádání.
Žádné další náhrady jsou plánovány.

Návrh postupu modulu náhrada za IS-4:
Pokud se hráč musel IS-4 motor průzkum, bude stejný motor zkoumali jak nové IS-4 a objekt 252 (nebo obdoba tohoto motoru, pokud jsou změněny).
Rádia, věže, a zastavení bude zacházet stejným způsobem. IS-4 a objekt 252 bude mít stejné moduly instalované jako dříve připojených na starý je-4, nebo jejich analogy-li změnit. Zbraně, pokud jsou změněny, je pravděpodobné, že bude zacházeno stejným způsobem.


Poznámka: instalovaných zařízení a modulů v depu pro vozidla ovlivněna revizí budou prodávány v jejich kupní ceny. Některé drobné změny jsou ještě možné, ale celková koncepce zůstane beze změny.

Zůstaňte s námi a po aktualizaci! farao
Návrat nahoru Goto down
 
Full Tech Trees Revised and Improved-Nový strom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Czech Mountain Division :: ★★★Czech Montain Division★★★ :: ☠ Czech Montain Division™ ☠-
Přejdi na: