Czech Mountain Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Tanks
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitime19/6/2011, 23:28

Zdravíčko.
Chvili sem hledal a nenašel sem topic nebo neco podobneho jako žádosti o přijetí tak to zkusim napsat sem.
Nuže chtěl bych se přidat do klanu.
Nevím co by taková přihláška měla obsahovat k žádnýmu jsem ještě nechtěl.
Každopádně sem něco písnu.
Věk: 21
Strana: wermacht
Vlastním tank Hetzer dříve sem skilloval strom z lehkých tanků jenže mně nebavilo chcípat jako scaut takže jsem přešel na Stíhače tanků.
Hraju krátce trpv asi tak tejden nicméně vcelku si to dávám až teda na ty borce v lepších tierech to prostě nejde prostřelit i když mam 105mm kanon.
V podstatě sem takovej Newbie takže bych rád do klanu i z důvodu že bych zde mohl najít nějaké rádce kteří už maj zkušenosti a mohli by mi poradit zatím na všechno přicházím sám a už ted prostě některé věci nevím nebo se nemužu rozhodnout co je lepší ...

Hraju na evropskym serveru už jsem pár vašich členů potkal a většinou mi teda pekne natrhli pancíř ... xD

Návrat nahoru Goto down
LuboS
Absolut
Absolut
LuboS


Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 26. 03. 11
Age : 105
Location : Hostinné-Mönchsdorf-Czech republik

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitime19/14/2011, 04:05

OK pozvánka odeslána
Návrat nahoru Goto down
https://czmd.forumczech.com
 
Žádost o přijetí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Podmínky pro přijetí nových členů do našeho Klanu!!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Czech Mountain Division :: ★★★Czech Montain Division★★★ :: Hosté příspěvky-Guests posts-
Přejdi na: