Czech Mountain Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Tanks
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návrh na spolupráci

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Návrh na spolupráci Empty
PříspěvekPředmět: Návrh na spolupráci   Návrh na spolupráci Icon_minitime17/19/2011, 20:52

Zdarec, tak znova se mi ozval DDDave z BIA klanu ohledně spolupráce, tentokrát ovšem trochu jinak. Zkopíruju znění zprávy, kterou mi poslal.....

****************************************************************
Pokud by nějaký Cz/Svk klan měl zájem o spolupráci jsem ochotný každému poradit jak s výběrem nejlepšího místa útoku pro daný klan tak s taktikou a plánováním společných akcí.
Je velká škoda že naše Cz/Svk komunita má přes 40 klanů a spolupráce není skoro žádná....... Tenhle problém už jsem zažil v jiných hrách kde Cz/Svk klany vždy mají zájem spíš mezi sebou soutěžit než spolupracovat .Chápu že možná nebude taková šance na obsazení některých území ale pořád lepší než abych spolupracoval s nějakým cizím klanem.

Vytvořím na našem forum topic diplomacie kde se můžeme dohodnout nebo pokud by někdo chtěl soukromě tak na email. [You must be registered and logged in to see this link.]

Forum : [You must be registered and logged in to see this link.]
*****************************************************************



Tak napište vaše názory na to a buď se mu ozvěte a nebo mi dejte vědět co mu mam odepsat.

Zatim ahoj všem z klanu jocolor
Návrat nahoru Goto down
 
Návrh na spolupráci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Czech Mountain Division :: ★★★Czech Montain Division★★★ :: ★★★OZNÁMENÍ-NOTIFICATION★★★-
Přejdi na: