Czech Mountain Division
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Tanks
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 UŽ NEJDE MLČET !

Goto down 
AutorZpráva
LuboS
Absolut
Absolut
LuboS


Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 26. 03. 11
Age : 105
Location : Hostinné-Mönchsdorf-Czech republik

UŽ NEJDE MLČET ! Empty
PříspěvekPředmět: UŽ NEJDE MLČET !   UŽ NEJDE MLČET ! Icon_minitime16/20/2011, 17:28

UŽ NEJDE MLČET !
24. května 2011 v 21:20 | ADEM - Nové Zámky .SK | 2011 ADEM
Milí občané.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Dlouho jsem váhal napsat tuto výzvu a je mi jasné, že tento text nebude mnohým po chuti. Bohužel je náš demokratický systém v natolik katastrofálním stavu, že nevidím jinou cestu.Není nám umožněno vyjádřit se svobodně v médiích, tak jako některým VIP osobám. Vesměs osobám, které jsou se starým systémem spojeni, nebo jen nějakým způsobem těží a profitují. Všichni víme, že televize i noviny už dávno neplní svou roli informátora a ochránce svobody a demokracie. Revoluce ve Španělsku je toho důkazem. Nikde ani zmínka, a když už se něco objeví, je to bagatelizováno, nebo je téma odvedeno jinam, jako například včera v Hydeparku. Chtějí mladí odcházet z republiky? Otázka nejen pro mladé, ale pro nás všechny. Místo toho, aby se věnovali důvodům, proč začala ve Španělsku revoluce, jaká hesla se objevují na transparentech, co je vlastně obsahem této revoluce, ptají se našich mladých, jestli třeba chtějí odejít? Ano, vy mladí všichni od nás utečte, co když byste nám náhodou chtěli pomoct udělat také revoluci?
Mám jich plné zuby přátelé.
Koho? Všech těch, co pořád zavírají očička, protože se bojí, bojí se změny, bojí se, že je sleduje FBI, CIA apod., bojí se vlastního stínu, bojí se o pohodlíčko, bojí se o své teplé místečko, bojí se o své hezké milé penízky, bojí se našich vládců loutkářů, bojí se bank a pojišťoven, bojí se úplně všeho.
Čeho se kur.a furt bojíte?
Oni se bojí nás, tak kdy už Vám to konečně dojde. Běžte do ulic a pořád nebrečte a nestěžujte si.
Přestaňte neustále svalovat vinu na ty ostatní, na ty zlé.
Milí občané, mám pro vás novinku, ti z vás, kteří mlčí a jdou s proudem, jsou ti zlí.
Běžte do ulic a řekněte nahlas, už nebudu dál otrokem, už nebudu dál jen platit, už nebudu poslouchat kecy od politiků a médií, už nebudu poslouchat obrovskou bichli zákonů, která Vám zabere celý život, než ji přečtete. Sami víme, co je potřeba a co není, co je slušné a co není, co je spravedlivé a co není.
Tak proč stále posloucháte někoho, kdo o tom nemá ani potuchy?
Jděte ven a řekněte, co chcete!!! - víte vůbec, co chcete??? Španělé to ví a já to také vím.
Chci svobodu a důstojný život pro všechny lidi na této planetě, chci základní příjem, nebo podobný systém, který tuto svobodu umožní.
Toto skandují a chtějí také Španělé - chcete to taky???
Tak jim to musíme říct osobně a společně - třeba na Václaváku.
Musíme být trpěliví a nezlomní, musíme být houževnatí a rozhodnutí.
Musíme být nekompromisní, ale klidní a mírumilovní.
Nesmíme vyprovokovat agresi, nesmíme jim dát záminku ke střetu.
Musíme vytrvat přes všechny možné překážky a pochyby.
To vše do té doby, než se k nám přidají všichni ostatní.

Přepošlete to všem, neboť je to v zájmu všech lidí.

Návrat nahoru Goto down
https://czmd.forumczech.com
bymilcer
Anonymní




UŽ NEJDE MLČET ! Empty
PříspěvekPředmět: Plně souhlasím s Lubošem   UŽ NEJDE MLČET ! Icon_minitime17/12/2011, 04:50

No sleep all.
Návrat nahoru Goto down
 
UŽ NEJDE MLČET !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Czech Mountain Division :: ★★★Czech Montain Division★★★ :: Hosté příspěvky-Guests posts-
Přejdi na: